Hopp til innhold

Regnskapstall.no

E A Smith AS Avd Byggern Proff Eid

Offisiell foretaksinformasjon

Org nr 920 383 556
Juridisk selskapsnavn E A Smith AS Avd Byggern Proff Eid
Gateadresse Langeland, 6770 Nordfjordeid
Aksjekapital 0
Antall ansatte 0
Selskapsform Bedrift
Etableringsdato 05.02.2018
Registreringsdato 05.02.2018
Stiftelsesdato 05.02.2018
Registrert i følgende registre Enhetsregisteret
Morselskap E.A. Smith AS
NACE bransjer Engroshandel med trelast (4673200)

Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig

E A Smith AS Avd Byggern Proff Eid er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.

De virksomheter som bare er bokføringspliktig (f.eks. Enkeltpersonforetak) trenger ikke å utarbeide et årsregnskap som skal sendes til Regnskapsregisteret.

Roller

Ingen roller registrert

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysund­registrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalings­anmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .